prezentacja portali

Start / prezentacja portali

SERWISY INTERNETOWE

Podstawową działalnością naszej firmy jest utrzymanie oraz realizacja serwisów internetowych. Jako grupa medialna, dostarczamy informacje na tematy związane z szeroko rozumianą rozrywką oraz kulturą.

serwis-granice-mobile

Granice.pl

Serwis Granice.pl to najstarszy polski serwis poświęcony literaturze. Działa od 1999 roku, codziennie prezentując nowe recenzje, informacje oraz wywiady z pisarzami.

 • Rozbudowana struktura

  Baza serwisu składa się z niemal 200 tysięcy książek, które codziennie uzupełniane i aktualizowane są przez użytkowników i redakcję portalu.

 • Najwyższy poziom treści

  Na łamach serwisu codziennie pojawiają się nowe recenzje książek sporządzane przez profesjonalistów, a także dziesiątki opinii użytkowników.

 • Najświeższe aktualności

  Na czytelników codziennie czekają najświeższe wiadomości ze świata literatury i kultury oraz interesujące wywiady z autorami.

Komputer prezentujący serwis internetowy Lubię grać

LubieGrac.pl

LubieGrac.pl to rzetelny serwis informujący o nowinkach ze świata gier komputerowych, nowych technologii, ale także i produkcji popularnych serwisów streamingowych.

 • Propozycje dla graczy

  Na czytelników czeka ponad 8 tysięcy propozycji gier znajdujących się w bazie serwisu.

 • Recenzje znanych produkcji

  Redakcja serwisu na bieżąco recenzuje najnowsze i najpopularniejsze gry na PC, konsole oraz urządzenia mobilne.

 • Zawsze na bieżąco

  Codziennie informacje związane z grami, filmami i sprzętem dla graczy pozwalają pozostać na bieżąco z nowinkami ze świata szeroko rozumianej kultury.