opisz nam swoją
infrastrukturę
opowiedz o swoim
problemie
napisz
czego oczekujesz
czekaj na kontakt
od nas
napisz do nas

Usługi

Nasze usługi można podzieli na trzy główne branże:

  • Usługi reklamowe. Czyli prowadzenie kampanii reklamowych na naszych portalach oraz poprzez nasze bazy e-mailowe które w tej chwili sięgają ponad 150 tyś użytkowników.
  • Jedną z części działalności firmy jest świadczenie profesjonalnych usług marketingowych jako agencja reklamowa, w zakresie dostarczania innowacyjnych gadżetów reklamowych, druku, poligrafii. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla małych, średnich, a także dużych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w wysoko jakościowych materiałach reklamowych.
  • Wydawnicze. Ponieważ posiadamy bardzo duże doświadczenie na rynku wydawniczym oraz drukarskim jesteśmy wstanie doradzić Państwu w kwestii tworzenia i wydawania różnego rodzaju biuletynów czy też reklam na rynku polskim jak i zagranicznym.
  • Hosting i usługi informatyczne. Ze względu na posiadanie zawansowanego i rozsianego po całym świecie zaplecza serwerowego jesteśmy w stanie utrzymywać Państwa portal w naszej infrastrukturze lub świadczyć usługi utrzymaniowo doradcze dla Państwa niezależnie od pory czy miejsca.