opisz nam swoją
infrastrukturę
opowiedz o swoim
problemie
napisz
czego oczekujesz
czekaj na kontakt
od nas
napisz do nas

O firmie

Firma W&W została założona w 1997 roku. Jej pierwszym produktem było oprogramowanie dla małych działalności gospodarczych opartych o księgę przychodów i rozchodów. W późniejszym okresie firma z sukcesem się rozwijała i stworzyła system obsługi spółdzielni mieszkaniowej na Murckach w Katowicach.

W roku 1999 powstał portal Granice który zaczynał swoją historię od domeny granice.net z kolekcją kilku wierszy i pierwszą automatyką dla internautów w ich dodawaniu i komentowaniu. Po kilku latach w domenie Granice.pl przerodził się w jeden z największych portali o literaturze i kulturze w Polsce.

Firma W&W wraz z Portalem Granice.pl jest obecna na większości targów książki w Polsce od ponad 4 lat. Jest najbardziej rozpoznawalną marką w śród wydawców książkowych i nie tylko.

Firma W&W nie tylko skupiała się na portalu Granice.pl, ale od 2004 roku świadczy też usługi z zakresu hostingu i doradztwa w sprawach utrzymania innych portali internetowych. Z naszych usług skorzystali między innymi ppe.pl, pssite.com, kanonierzy.com, meczyki.pl, chamsko.pl, bus62.com, bytomski.pl i wielu innych.